Kategorie
Szukaj
Producenci


Nowości

DENON SC-M40 Wiśnia Gw. 3 LATA HORN - RATY 0% - DOSTAWA GRATIS
  SC-M40 ...zobacz więcej

Informacje

Sklepy internetowe OSI Go3.pl

 
Cambridge audio stream magic 6 3990.00zł


Stream Magic 6 jest w pełni wyposażonym odtwarzaczem sieciowym zaprojektowanym tak, by odtworzyć muzykę zgromadzoną na dysku z jak najwyższą jakością.
Łatwy w konfiguracji i pracujący bezprzewodowo, znakomicie radzi sobie z dekodowaniem plików zgromadzonych na komputerze, dyskach sieciowych, jak również nowoczesnych gadżetach gromadzących ulubione kolekcje muzyczne. Pozwala również na odkrywanie świata radia internetowego – bogaty zbiór ponad 20 000 stacji radiowych z całego świata ułatwi kontakt z najbardziej ekscentrycznymi, etnicznymi, niszowymi gatunkami muzycznymi.
Kontrola Stream Magic 6 jest bardzo łatwa – zarówno poprzez frontowy panel, jak i z dostarczonego z urządzeniem pilota zdalnego sterowania, a także z aplikacji na iPoda, iPhone’a iPada i Androida.
Dzięki kompatybilności z UPnP Audio Steraming, do odtwarzania nie jest potrzebne skomplikowane dodatkowe oprogramowanie. Wszystkie główne formaty są odtwarzane z jakością lepszą niż CD (24 bity).

Poprzez podłączenie odbiornika Bluetooth BT100 Stream Magic 6 jest w stanie bezprzewodowo odtwarzać muzykę z każdego urządzenia posiadającego Bluetooth (iPhone, iPod, tablet, smartphone, Android smartphone lub inne).
Upsampling 24/384
Jakość sygnału z zewnętrznych źródeł cyfrowych jest w znaczący sposób poprawiona dzięki zastosowaniu ATF2 (Adaptive Time Filtering) – upsamplera drugiej generacji zaprojektowanego przez szwajcarską firmę Anagram Technologies. Sygnał wejściowy zamieniany jest na postać 24 bity i 384 kHz w 32-bitowym procesorze DSP Analog Devices. Układ ma duży bufor wejściowy, pozwalający przetaktować sygnał, eliminując w ten sposób jitter.
Polepszenie sieciowej muzyki
Spośród całego „repertuaru” możliwości Stream Magica należy wskazać także jego umiejętność do odtwarzania muzyki poprzez domową sieć LAN i WLAN, pozwalając muzyce zgromadzonej na komputerach i dyskach wyposażonych w UPnP zagrać poprzez system hi-fi. To zdecydowanie najbardziej elegancki sposób dzielenia się cyfrową muzyką za pomocą tego urządzenia. Skonfigurowanie Stream Magic i całej sieci tak, by z nim współpracowała jest bardzo proste – niemal wszystkie dzisiejsze komputery i dyski są wyposażone w protokół UPnP.
Radio internetowe
Stream Magic upraszcza proces nawigowania w świecie radia internetowego. Z ponad 20 000 przetestowanych i sprawdzonych stacji radiowych z całego świata tę, którą szukamy możemy znaleźć poprzez region, nazwę lub styl muzyczny.
Wszystkie ulubione stacje i preferencje mogą być zarządzane poprzez portal Stream Magic, gdzie również można sugerować własne stacje, które zostaną sprawdzone przez Cambridge Audio i dodane do listy stacji radiowych.
Serwisy streamingowe
Na pokładzie Stream Magic 6 znajdziemy najbardziej popularne serwisy streamingowe takie jak Aupeo!, BBC iPlayer Radio, Pandora, Rhapsody, Sirius/XM czy MP3Tunes. Inne serwisy będą na bieżąco dodawane, a firma od razu powiadomimy o tym użytkowników urządzenia. Stream Magic 6 pozwala na połączenie się z najpopularniejszymi na świecie podcastami, takimi jak Podcast.com, Blog TalkRadio czy BBC Podcast.

Poprawa jakości każdego cyfrowego źródła
Duża ilość połączeń oznacza możliwość wirtualnego ulepszenia każdego urządzenia czy gadżetu wyposażonego w cyfrowe wyjście audio.
Jeżeli posiadasz poniższe źródła…
…Stream Magic 6 genialnie poprawi ich brzmienie.

Łącze USB
Wbudowane wejście USB w Steram Magic 6 oznacza, iż bez problemu można apgrejdować brzmienie z komputera PC lub Mac. Niezależnie czy muzyka będzie zapisana na dysku komputera, czy będzie odtwarzana z serwisów takich jak Spotify, Rhapsody lub Napster, Stream Magic 6 zamieni ich sygnał tak, aby nie odbiegał od innych źródeł cyfrowych.
Odtwarzacz przez wejście USB przyjmuje sygnał do 24 bitów/194 kHz i wspomaga zarówno kernel streaming i ASIO (komputery APPLE wysyłają sygnał do 24 bitów/192 kHz z USB bez dodatkowych sterowników, dla Windowsa dostępny jest darmowy sterownik).
Optyczne i koaksjalne wejścia cyfrowe
Wiele popularnych urządzeń, takich jak odtwarzacze Blu-ray, tunery telewizyjne lub inne streamery może dostarczyć sygnał audio do systemu hi-fi. Ponieważ jednak wszystkie zaprojektowane zostały pod kątem innych funkcji, przede wszystkim wideo, ich wyjścia audio są zazwyczaj bardzo niskiej klasy. Wystarczy je podłączyć do Stream Magic 6, by zamienić zwykły dźwięk w coś spektakularnego.
Prześlij muzykę z telefonu poprzez Bluetooth
Podłączenie opcjonalnego odbiornika Bluetooth BT100 do Stream Magic 6 umożliwia bezprzewodowe wysłanie sygnału z smartphone’a z systemem Android, iPhone’a, iPada, iPoda, tableta, laptopa lub innego źródła wyposażonego w łącze Bluetooth. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że jeśli twój tablet telefon lub inne urządzenie wyposażone jest w kodek aptX, możesz przesłać do Stream Magic bezprzewodowo muzykę o audiofilskiej jakości.
Aplikacja sterująca Stream Magic 6 na iPhone’a, iPada i Androida
Aplikacja ta pozwala w pełni kontrolować Stream Magic 6 poprzez urządzenia Apple i Android. Dosłownie w dłoni masz pełny dostęp do muzyki umieszczonej na dyskach, kontrolujesz serwisy streamingowe, przeglądasz radio internetowe i pliki zgromadzone na pamięci USB. Dla pełnej wygody wszystkie informacje o utworze, albumie oraz okładki są automatycznie wyświetlane na aplikacji.
Można w ten sposób edytować także presety stacji oraz kreować kolejkę swoich ulubionych utworów, które będą odtwarzane nawet jeśli urządzenie mobilne jest wyłączone lub kiedy zostanie utracone połączenie internetowe.

Kontrola poziomu głośności
Odpowiednia aplikacja dla Stream Magic 6 umożliwia również włączanie, wyłączanie urządzenia oraz kontrolę poziomu głośności. Siła głosu może być regulowana poprzez tę aplikację również w innych urządzeniach Cambridge audio serii Azur, a także w amplitunerach.
Kluczowe zalety Steram Magic 6:
bezpłatne aplikacje dla iPhone’a, iPada, i Androida,
pełna kontrola każdego Stream Magic 6,
przeszukiwanie i odtwarzanie utworów z serwera UPnP podłączonego do tej samej sieci co Steram Magic,
ponad 20 000 stacji radiowych z całego świata poprzez serwis radia internetowego,
dostęp do serwisów streamingowych*, takich jak Pandora, Rhapsody, SIRIUS, lastFM, Aupeo!, Live365 i MP3Tunes,
wysoka rozdzielczość wyświetlanych informacji o utworze i okładek płyt (dotyczy aplikacji),
automatyczne wyszukiwanie sieciowych odtwarzaczy Cambridge Audio podłączonych do sieci,
zachowywanie odtwarzanych w danym momencie stacji w pamięci,
dodawanie, kasowanie i zmienianie utworów w odtwarzaniu.
*Serwisy streamingowe dostępne w zależności od kraju.
Cyfrowy przedwzmacniacz
To jednak nie wszystko – Stream Magic 6 może pracować również jako cyfrowy przedwzmacniacz i podłączyć bezpośrednio do niego aktywne głośniki, takie jak np. SLA25.
Podstawowe informacje:
Odtwarzacz sieciowy audio.
20000 radiowych stacji internetowych.
Odtwarzanie muzyki z komputera/NAS/USB.
Cyfrowy przedwzmacniacz.
Przetwornik cyfrowo-analogowy z upsamplingiem wraz z wejściem S/PDIF i Toslink oraz USB (wszystkie przyjmują sygnały 24 bitowe).
Dwa przetworniki Wolfson WM8740.
Upsampling ATF2 do 24 bitów/384 kHz.
Wejście USB umożliwiające przesył sygnału z komputera o parametrach do 24/192.
Cyfrowe filtry – liniowy, minimalny, stromy.
Darmowa aplikacja dla urządzeń Apple i Android zapewniająca pełną kontrolę nad urządzeniem.
Opcjonalne podłączenie odbiornika Bluetooth BT100 – bezprzewodowe przesyłanie plików muzycznych z urządzeń posiadających Bluetooth z kodekiem aptX lub A2DP.
Zbalansowane i niezbalansowane wyjścia audio.
Całkowicie metalowa obudowa oraz szczotkowany aluminiowy panel frontowy, a także nóżki tłumiące drgania.
Pobór prądu w trybie standby poniżej 0,5 W.
Pilot Azur Navigator sterujący również amplitunerami CA.
Dostępny w kolorze srebrnym i czarnym. 

Data dodania produktu: 11 marzec 2014.
Galeria
Cambridge audio stream magic 6
Kliknij aby powiększyć
Cambridge audio stream magic 6
Kliknij aby powiększyć
Cambridge audio stream magic 6
Kliknij aby powiększyć
Cambridge audio stream magic 6
Kliknij aby powiększyć
Recenzje
Koszyk
...jest pusty
Powiadomienia
Informuj mnie o aktualizacjach Cambridge audio stream magic 6
Powiedz znajomemu
 
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Recenzje
Napisz recenzję tego produktu!

 

Kontakt
Logistyka
MICHAŁ
3208610
tel.41 240-62-33

Reklamacje i dział techniczny
NORBERT
6803418
tel.41 240-62-33
mobile-692275999

Sprzedaż
PIOTREK
Tel: 530-900-006
mail: zamowienia@fotoaudio.pl

Doradca Klienta
KRZYSIEK
38434667
mail: pomoc@fotoaudio.pl
Strona główna | Promocje | Nowości | Regulamin | Szukaj | Kontakt | Sklepy internetowe OSI Go3.pl