Kategorie
Szukaj
Bestsellery
Producenci


Nowości

DENON D-M40 Gw. 3 LATA HORN - RATY 0% - DOSTAWA GRATIS
Mini Zestaw Stereo z CD i Głośnikami. ...zobacz więcej

Informacje

Sklepy internetowe OSI Go3.pl

 
Canton GLE 490.2 Black Gwarancja 5Lat
[490.2]
2899.00zł


 Na raty możesz więcej! Zapytaj o ofertę RATY 0%!

 

 

Firma Canton znana jest na całym świecie z produkcji pierwszorzędnych głośników - głośników, których głównym zadaniem jest wierne odtwarzanie muzyki. Głośniki Canton od niepamiętnych czasów przekonują do siebie swoim klasycznym wzornictwem i innowacyjną technologią.
 

W 1972 roku czterech entuzjastów hi-fi połączyło swe działania w celu wyprodukowania najlepszych głośników w swojej klasie. Owi czterej partnerzy to Hubert Milbers (Dyrektor Generalny), Otfried Sandig (Marketing i Sprzedaż), Günther Seitz (Inżynier/Technolog) and Wolfgang Seikritt (Badania i Rozwój). Nowa firma od początku czerpała z doświadczenia i wiedzy czwórki założycieli. Oczywiście taka współpraca była czynnikiem powodzenia. Z czterema asami, olbrzymią porcja wiedzy i znakomitymi powiązaniami w branży od początku byli skazani na sukces.
 

Każdy niuans dźwięku uwalnia emocje.
Tak samo jak klasyczne głośniki HiFi, tak i systemy kina domowego muszą spełniać wymagania akustyczne i wizualne. Canton proponuje różne rozwiązania, od kompaktowego systemu kina domowego z możliwością ustawienia na półkach lub przymocowania do ściany, po wolnostojące kolumny głośnikowe.
 

Kolumna wolnostojąca Canton GLE 490

Niezwykłe wykończenie, doskonały wybór
Dobry wygląd to nie wszystko. Ale one naprawdę robią doskonałe pierwsze wrażenie. W końcu głośniki mają nie tylko dobrze brzmieć, ale też możliwie najlepiej wyglądać. Seria GLE jest w tej kwestii bardzo elastyczna i prezentuje się w siedmiu różnych, robiących wrażenie wariantach powierzchni. To znaczy, że pierwsze wrażenie nie będzie ostatnim. Pozostanie nam wystarczająco dużo czasu na rozkoszowanie się dźwiękiem.

Podsumowując - nieprzeciętne głośniki

Seria GLE zaskakuje nie tylko wyglądem. Pod względem technicznym te głośniki mają wiele do zaoferowania. Użyto komponentów wysokiej jakości i innowacyjnych technologii korzystając z wiedzy i doświadczenia zdobytych przy seriach high-end. Wykonanie rzemieślnicze jest bez zarzutu. W efekcie seria GLE oferuje w swoim segmencie znakomite i zaawansowane rozwiązania dla wszystkich, którzy mają wysokie wymagania i pozostawiają sobie miejsce na rozwój. Z dwoma głośnikami wolnostojącymi i dwoma kompaktowymi, jednym centralnym, jednym głośnikiem płaskim i jednym aktywnym subwooferem będziesz zawsze miał zagwarantowaną najlepszą zabawę.


 

Data dodania produktu: 17 grudzień 2017.
Recenzje
Koszyk
...jest pusty
O producencie
CANTON

Inne produkty
Powiadomienia
Informuj mnie o aktualizacjach Canton GLE 490.2 Black Gwarancja 5Lat
Powiedz znajomemu
 
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Recenzje
Napisz recenzję tego produktu!

 

Kontakt
Logistyka
MICHAŁ
3208610
tel.41 240-62-33

Reklamacje i dział techniczny
NORBERT
6803418
tel.41 240-62-33
mobile-692275999

Sprzedaż
PIOTREK
Tel: 530-900-006
mail: zamowienia@fotoaudio.pl

Doradca Klienta
KRZYSIEK
38434667
mail: pomoc@fotoaudio.pl
Strona główna | Promocje | Nowości | Regulamin | Szukaj | Kontakt | Sklepy internetowe OSI Go3.pl