Kategorie
Szukaj
Bestsellery
Producenci


Nowości

Canton GLE 490.2 Black Gwarancja 5Lat
 Na raty możesz więcej! Zapytaj o ofertę RATY ...zobacz więcej

Informacje

Sklepy internetowe OSI Go3.pl

 
CXR120 AMPLITUNER O MOCY 120W
[CXR120]
6590.00złCXR120
AMPLITUNER O MOCY 120W

MOC, PRECYZJA I MOŻLIWOŚĆ PRACY W SIECI CXR120 to kompletne centrum kina domowego. Przy jego tworzeniu wykorzystaliśmy całe nasze ogromne doświadczenie z zakresu systemów hi-fi by Wasz system kina domowego oferował wyjątkowe, niepowtarzalne i wciągające doznania. Przy projektowaniu uwzględniliśmy także fakt, że w dzisiejsze erze cyfrowego audio nasze urządzenie powinno zaspokajać także i te potrzeby, w związku z czym wyposażyliśmy nasz nowy amplituner w wielokrotnie nagradzany moduł Audio StreamMagic, ten sam który pracuje w streamerze CXN. Kupując CXR120 stajecie się właścicielem znakomitego wzmacniacza stereofonicznego, doskonałego amplitunera, ale także wybornego streamera – a wszystko mieści się w jednej obudowie.

BRZMIENIE CAMBRIDGE AUDIO

Tworząc CXR mieliśmy to samo założenie co przy każdym urządzeniu z linii hi-fi – chcieliśmy osiągnąć doskonałe brzmienie. Stopień wzmacniający CRX120 pracuje w klasie AB dzięki czemu poziom szumów i zakłóceń jest wyjątkowo niski przy mocy 120W w trybie stereo i 60W gdy do urządzenie wysterowuje wszystkie siedem kanałów. Zasilanie oparte jest o audiofilski transformator toroidalny wsparty sporym radiatorem, dzięki któremu nasz amplituner dostarcza gładki, precyzyjny dźwięk. CXR120 sprawi, że nie będziesz potrzebować dwóch osobnych systemów do stereofonicznej muzyki i do wielokanałowego kina domowego. 120Tka oferuje równie potężne, energetyczne, ale i wyrafinowane brzmienie zarówno przy odsłuchu muzyki jak i w trakcie oglądania filmów.

OSZAŁAMIAJĄCA JAKOŚĆ OBRAZU

Nasz amplituner to nie tylko znakomita jakość dźwięku, ale również fantastyczna jakość obrazu. Wyposażyliśmy go w złącza HDMI w standardzie 2.0 (poza wejściem MHL pracującym w standardzie 1.4), obsługującymi standardy 4K i 3D. CXR120 potrafi także skalować każdy sygnał 1080p do rozdzielczości 4K. Nasz amplituner obsługuje również technologię Deep Colour co sprawia, że zawsze zobaczysz obraz najwyższej jakości o niezwykle żywych kolorach.

RÓL POŚRÓD STREAMERÓW

Zdajemy sobie sprawę, że użytkownicy przechowują swoją muzykę w wielu różnych miejscach i formatach oraz używają mnogich serwisów streamujących muzykę. By nasz amplituner mógł spełnić oczekiwania każdego z nich wyposażyliśmy go w naszą własną platformę StreamMagic umożliwiającą streamowanie muzyki z NASów i serwerów UPnP, Spotify Connect, tysięcy radiowych stacji internetowych, a także odtwarzanie niemal każdego formatu pliku muzycznego począwszy od MP3 aż po pliki wysokiej gęstości, poprzez domową sieć LAN, z dysków USB, czy przez sieć bezprzewodową Wi-Fi, za każdym razem oferując wyjątkowe brzmienie. Nasza darmowa aplikacja Cambridge Connect na urządzenia z Androidem lub iOS to zupełnie nowa jakość, nowe doświadczenie dla użytkownika. Obsługa jest intuicyjna, a aplikacja pozwala wybierać ustawienia, a także przeglądać albumy czy tworzyć playlisty korzystając z wszystkich bibliotek plików muzycznych jakie masz do dyspozycji. Za pomocą aplikacji możesz także włączać i wyłączać CXR120, wybrać aktywne źródło bądź ustawić pożądaną głośność odtwarzania.

KOMPLET POTRZEBNYCH ZŁĄCZY

Niezależnie od tego z jakich urządzeń korzystać jesteśmy pewni, że będziesz mógł je podłączyć do naszego amplitunera CXR120. Siedem wejść HDMI powinno wystarczyć by podłączyć wszystkie urządzenia video, zwłaszcza że jedno z nich, umieszczone na froncie, to port MHL umożliwiający wyświetlanie zawartości z smartfona na dużym ekranie. Na froncie amplitunera umieszczono także port USB oraz wejście aux-in do podłączania przenośnych odtwarzaczy.

Urządzenie wyposażyliśmy także w wejścia cyfrowe – dwa koaksjalne i dwa optyczne. Po dodaniu odbiornika bluetooth, BT100, dodatkowo będzie można parować amplituner z każdym urządzeniem wyposażonym w nadajnik BT i odtwarzać zawartość z niego wykorzystując kodek aptX. Zadbaliśmy także o użytkowników urządzeń analogowych oferując trzy wejścia liniowe, jedno wyjście do nagrywania, oraz wejścia w układzie 7.1 do zastosowań wielokanałowych. Amplituner obsługuje nawet format Direct Stream Digital (DSD), co umożliwia odtwarzanie płyt Super Audio CD z wieloformatowych odtwarzaczy. Lista możliwości jest naprawdę długa, a ujmując rzecz krócej – możesz korzystać z dowolnego źródła by słuchać muzyki bądź oglądać filmy!

UNIWERSALNOŚĆ KONFIGURACJI

120tka może pracować w jednym z kilku trybów. Umożliwia ona także przetwarzanie górnych kanałów efektowych, stąd gdy używana jest konfiguracja 5.1, nieużywane kanały – 6 i 7 – mogą zostać wykorzystane do podłączenia kanałów efektowych umieszczonych pod sufitem. Amplituner jest także przystosowany do pracy w konfiguracji 7.1 bądź nawet 7.2 dzięki dwóm wyjściom na subwoofer.

Moc120W RMS na kanał, dla 6Ω (dla dwóch kanałów), 155 W RMS na kanał dla 4Ω (dla dwóch kanałów), 100W RMS na kanał, 8Ω (dla dwóch kanałów), 60W RMS na kanał, 8Ω (dla wszystkich 7 kanałów)HDMIHDMI 2.0, HDCP 2.2, wsparcie dla ARC na wyjściu HDMI 1Wejścia audio3 x analogowe, Tuner (FM/AM), wejście 7.1 direct, cyfrowe 2 x koaksjalne i 2 x optyczneWejścia video6 x HDMI 2.0, 1 x obsługujące MHL (HDMI 1.4 - max 1080p)

Główne wyjścia audio7 wyjść głośnikowych, 2 x wyjścia na subwooferWyjście video2 x HDMI 2.0, ARC na wyjściu HDMI 1Inne złącza1 x wyjście słuchawkowe 6.35mm (rekomendowana impedancja 32 - 600Ω), wejście nadajnika IR, wejście odbiornika IR, 2x wyjście IR2 x wyjście 12V triggera, 1 x RS232C, 1 x IEC, moduł Wi-Fi, RJ 45 Ethernet, odbiornik bluetooth BT100 (brak w zestawie), Spotify Connect


Formaty audio (dla streamingu i przy odtwarzaniu z dysków USB)ALAC, WAV, FLAC, AIFF, WMA, MP3, AAC, HE AAC, AAC+, OGG Vorbis (16-24 bitów, 11.025-192kHz), DSD (przez HDMI)Maksymalne zużycie prądu1000WZużycie prądu w trybie standby<0.5WWymiary (W x S x G)*165 x 430 x 420mmWaga13.2 kg

Data dodania produktu: 30 listopad 2016.
Galeria
CXR120 AMPLITUNER O MOCY 120W
Kliknij aby powiększyć
CXR120 AMPLITUNER O MOCY 120W
Kliknij aby powiększyć
CXR120 AMPLITUNER O MOCY 120W
Kliknij aby powiększyć
CXR120 AMPLITUNER O MOCY 120W
Kliknij aby powiększyć
Recenzje
Koszyk
...jest pusty
O producencie
Cambridge

Inne produkty
Powiadomienia
Informuj mnie o aktualizacjach CXR120 AMPLITUNER O MOCY 120W
Powiedz znajomemu
 
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Recenzje
Napisz recenzję tego produktu!

 

Kontakt
Logistyka
MICHAŁ
3208610
tel.41 240-62-33

Reklamacje i dział techniczny
NORBERT
6803418
tel.41 240-62-33
mobile-692275999

Sprzedaż
PIOTREK
Tel: 530-900-006
mail: zamowienia@fotoaudio.pl

Doradca Klienta
KRZYSIEK
38434667
mail: pomoc@fotoaudio.pl
Strona główna | Promocje | Nowości | Regulamin | Szukaj | Kontakt | Sklepy internetowe OSI Go3.pl