Kategorie
Szukaj
Bestsellery
Producenci


Nowości

Kosiarka Viking ME 235
Na małych powierzchniach zdecydowanie wygrywa nasza nowa ...zobacz więcej

Informacje

Sklepy internetowe OSI Go3.pl

 
DENON AVR-X5200 8495.00zł


Przedstawiamy jedynego w swoim rodzaju AVR-X5200W, z nowej serii X. Jest to 9-kanałowy amplituner o dużej mocy przetwarzający 11.9-kanałów i 13.2 preout. Jest to wzmacniacz o monolitycznej budowie ze specjalnie stworzonymi tranzystorami DHCT (Denon High Current Transistors). Z wbudowaną podwójną anteną Wi-Fi i Bluetooth wzmacniacz jest idealny dla wszystkich serwisów bezprzewodowych. Tak więc jego możliwości wsparcia technologii Spotify Connect, strumieniowania plików gapless oraz DSD jeszcze bardziej poprawia przyjemność z korzystania z funkcji sieciowych tego amplitunera. Dzięki 8 wejściom HDMI ( w tym jednemu z przodu) bez problemu obsługuje 4k60Hz pass through, a nawet poprawia jakość video do 1080p i 4k 60HZ. Dodaj do tego jeszcze absolutnie nowy Dolby Atmos, potrójne wyjścia HDMI z funkcjonalnością multi-source/multizone oraz zintegrowanym Audyssey MultEQ XT32/LFC, aby zagwarantować idealną kalibrację Twoich ustawień, a zrozumiesz dlaczego jest to mocarz wśród amplitunerów.
Dolby Atmos
Z Dolby Atmos, głos i muzyka dochodzą z wielu kierunków, w tym nawet ponad głową, by wzbogacić domowe kino wyjątkowym, nieskazitelnym, potężnym, szczegółowym i głębokim dźwiękiem. AVR-X5200W posiada wystarczającą moc obliczeniową potrzebną do obsługi skalibrowanych dzięki Audyssey MultEQ XT32 zestawów 7, 9 LUB 11-kanałowych Dolby Atmos wykorzystującym konfigurację 5.1.2, 5.1.4, 7.1.2, 7.1.4* czy 9.1.2* bazującą na głośnikach zamontowanych na suficie lub przystosowanych do Dolby Atmos. Konfiguracja głośników 5.1.2 bazuje na konfiguracji głośników 5.1 uzupełnionej dwoma lub czterema głośnikami ponad głową lub głośnikami przystosowanymi do Dolby Atmos. Konfiguracja głośników 7.1.2 czy 7.1.4 bazuje na układzie 7.1 uzupełnionym o 4 głośniki ponad głową lub głośniki przystosowane do Dolby Atmos. Podobnie konfiguracja 9.12 bazuje na układzie 9.1 z dwoma głośnikami ponad głową.
*Z dodatkowym wzmacniaczem mocy

Wyposażony w 7+1 wejść oraz 2+1 wyjść HDMI, które w pełni wspierają najnowszą generację ekranów 4k.
Urządzenie zapewnia aż osiem systemów dla obsługi sygnału video 4k wspierających wejście HDMI. Jeden z tych systemów znajduje się na przodzie więc możesz bez problemu podłączać swoją kamerę wideo i odtwarzać autorskie filmy, grać na konsoli do gier czy też podłączyć smartfona. Dla wyjścia HDMI dostępny jest nowy terminal wyjścia strefowego, dodatkowo do 2 systemów zdolnych do jednoczesnego obsługiwania wejścia HDMI audio i video jako wyjście na podstrefie.


Wbudowany Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay i DLNA
Strumieniuj swoje ulubione utwory bezprzewodowo do AVR-X5200W bezpośrednio z Twojego urządzenia mobilnego obsługującego Bluetooth, takiego jak smartfon, przenośny odtwarzacz oraz tablet. AVR-X5200W może rozpoznawać i zapamiętywać do 8 urządzeń obsługujących Bluetooth. Wraz z wbudowaną funkcją Wi-Fi możesz podłączyć AVR-X5200W do Twojej sieci bezprzewodowej i otworzyć nowy świat niesamowitych możliwości strumieniowania, w tym tysiące stacji radiowych, a także możliwość strumieniowania ze serwisów takich jak Spotify za pomocą technologii Spotify Connect. Z AirPlay, możesz bezprzewodowo strumieniować swoją ulubioną muzykę bezpośrednio ze swojego urządzenia iOS, w tym z iPoda, iPoda touch i Pada. Certyfikacja DLNA 1.5 pozwala Ci na cieszenie się strumieniowaniem za pomocą komputerów PC, Mac i Android. Korzystając z aplikacji zdalnego sterowania Denon możesz bezprzewodowo sterować AVR-X5200W za pomocą swoich ulubionych urządzeń mobilnych. Aplikacja zdalnego sterowania Denon jest dostępna w wersjach iOS i Android, a także dla Kindle Fire.


Prosty w konfiguracji, prosty w obsłudze
Autorski Asystent Ustawień Denona, wraz ze Skróconą Instrukcją Obsługi umożliwi Ci właściwą konfigurację oraz podłączenie systemu, dzięki czemu będziesz mógł bez problemu i w parę minut cieszyć się z wyśmienitego dźwięku surround Twojego kina domowego. Asystent Ustawień posiada wyraźne grafiki oraz tekst, który przeprowadzi Cię przez proces konfiguracji, zoptymalizuje, zoptymalizuje najważniejsze ustawienia dla najlepszej jakości dźwięku.


9-kanałowy dyskretny amplituner o dużej mocy z trybem Eco
Z każdym kanałem o mocy 205W, AVR-X5200W oferuje w konstrukcji swojego wzmacniacza mocy wiele dyskretnych elementów wysokoprądowych o identycznej topologii obwodów we wszystkich dziewięciu kanałach. Nasz nowy tryb Eco daje możliwość ograniczenia zużycia poboru mocy oraz udostępnia na ekranie wskazania pomiarowe w postaci wskaźnika, które możesz obserwować. Tryb Eco Auto automatycznie przełącza się ze standardowego trybu do trybu Eco, w zależności od wybranego poziomu głośności. Blok wzmacniacza mocy jest przystosowany do tego, aby współpracować z zestawami głośnikowymi o niskiej impedancji, nawet do 4 omów, dzięki czemu uzyskano kompatybilność i stabilność we współpracy praktycznie z dowolnym modelem głośnika.


Audyssey MultEQ-XT32 / LFC
Jest to najbardziej precyzyjne rozwiązanie do korekcji dźwięku w pomieszczeniu odsłuchowym z ponad 10 tysiącami punktów pomiarowych, umożliwiające wyłapywanie i rozwiązywanie problemów akustycznych pomieszczenia. Filtry o bardzo wysokiej rozdzielczości są zastosowane do wszystkich kanałów, wliczając 2 niezależne subwoofery, co wyraźnie poprawia dźwięk o niskiej częstotliwości, gdzie korekta dźwięku jest szczególnie potrzebna. Technologia Audyssey LFC wykorzystuje algorytmy psychoakustyczne, aby uniknąć sytuacji, gdzie basy przechodzą przez ściany niepokojąc sąsiadów i zakłócając ich ciszę. Dzięki Audyssey Pro amplituner AVR-X5200W posiada najbardziej zaawansowaną możliwość korekty parametrów akustycznych pomieszczenia.


Multiroom / Multisource
AVR-X5200W pozwala na cieszenie się źródłem programu w głównej strefie (pokój, gdzie znajduje się AVR-X5200W) oraz w strefie 2 i strefie 3. Źródło może być takie samo dla wszystkich stref lub możesz korzystać z różnych źródeł w tych strefach. Możesz korzystać ze źródeł analogowych lub 2-kanałowych źródeł cyfrowych PCM (w tym optyczne, koaksjalne, HDMI i sieciowe).

 

AVR-X5200W
DENON
Amplituner sieciowy 9.2 HD
Przedstawiamy prawdziwego mocarza wśród urządzeń serii X: AVR-X5200W oferuje te same funkcjonalności co AVR-X4100W, ale z dużą dawką dodatkowych nowoczesnych technologii. Posiada 9-kanałowy wzmacniacz dyskretny z 205W na kanał o monolitycznej konstrukcji ze specjalnie stworzonymi tranzystorami DHCT (Denon High Current Transistors), by wypełnić kino domowe mocą, zadziwiającą przejrzystością, szczegółami i głębią. Wspiera zestawy głośnikowe w konfiguracjach wykraczających poza jego dziewięciokanałowy wzmacniacz mocy i może obsłużyć nawet 11.2 kanałów. AVR-X5200W wspiera konfiguracje 5.1.2, 5.1.4, 7.1.2 i nawet 11-kanałowe Dolby Atmos; a z dodatkowym 2-kanałowym wzmacniaczem nawet konfiguracje Dolby Atmos 7.1.4 lub 9.1.2. Konfiguracja głośników 7.1.4 bazuje na tradycyjnym układzie 7.1 z czterema głośnikami ponad głową lub głośnikami przystosowanymi do Dolby Atmos. Konfiguracja 9.1.2 bazuje na układzie głośników 9.1 z dwoma głośnikami ponad głową. To wszystko przenosi możliwości podłączeniowe, wszechstronność i moc na najwyższy poziom.
205W x 9-kanałów, wysokiej jakości wzmacniacz mocy o dyskretnej konstrukcji
Monolityczna konstrukcja ze specjalnie projektowanymi przez Denon tranzystorami
D.D.S.C.-HD z przetwarzaniem AL24 Processing, Denon Link HD
Wbudowana technologia WiFi z podwójną anteną, wbudowany moduł Bluetooth
Najnowsza specyfikacja standardu HDMI z 4K Ultra HD 50/60 Hz Pass-through i 4:4:4 rozdzielczością koloru
Advanced Video Processing ze skalowaniem w górę do 1080p i 4k Ultra HD 50/60Hz
8 wejść HDMI (w tym 1 z przodu), 3 wyjścia HDMI (2 główne + strefa)
Dolby Atmos (konfiguracje 5.1.2, 5.1.4, 7.1.2, 7.1.4*, 9.1.2*)
Audyssey DSX i DTS Neo:X 11.1-kan. przetwarzanie
Szerokie wsparcie dla formatów strumieniowania, w tym DSD i AIFF streaming
Streaming muzyki AirPlay i DLNA; Spotify Connect
Zaawansowany tryb ECO z ustawieniami off/on/auto
Audyssey MultEQ XT32 / Sub EQ HT / LFC (Pro ready)
Audyssey Dynamic Volume i Dynamic EQ
RS232
Wejście Phono
3 źródła, 3 strefy; 11.2-kan. przetwarzanie i 13.2-kan. pre-out; pozłacane terminale
Unowocześniony asystent ustawień i graficzny interfejs użytkownika (Hybrid GUI, 9-languages); menu w języku polskim

Data dodania produktu: 21 styczeń 2015.
Galeria
DENON AVR-X5200
Kliknij aby powiększyć
DENON AVR-X5200
Kliknij aby powiększyć
DENON AVR-X5200
Kliknij aby powiększyć
DENON AVR-X5200
Kliknij aby powiększyć
DENON AVR-X5200
Kliknij aby powiększyć
Recenzje
Koszyk
...jest pusty
O producencie
DENON

Inne produkty
Powiadomienia
Informuj mnie o aktualizacjach DENON AVR-X5200
Powiedz znajomemu
 
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Recenzje
Napisz recenzję tego produktu!

 

Kontakt
Logistyka
MICHAŁ
3208610
tel.41 240-62-33

Reklamacje i dział techniczny
NORBERT
6803418
tel.41 240-62-33
mobile-692275999

Sprzedaż
PIOTREK
Tel: 530-900-006
mail: zamowienia@fotoaudio.pl

Doradca Klienta
KRZYSIEK
38434667
mail: pomoc@fotoaudio.pl
Strona główna | Promocje | Nowości | Regulamin | Szukaj | Kontakt | Sklepy internetowe OSI Go3.pl