Kategorie
Szukaj
Producenci


Nowości

DENON SC-M40 Wiśnia Gw. 3 LATA HORN - RATY 0% - DOSTAWA GRATIS
  SC-M40 ...zobacz więcej

Informacje

Sklepy internetowe OSI Go3.pl

 
Klipsch Reference R-10B 1799.00zł


 Nowoczesny soundbar powinien być czymś więcej niż tylko większą i mocniejszą wersję drobniutkich głośników telewizyjnych. 


Nie wystarczy zastępować głośniki wstawiane przez producenta, który jest ograniczony wielkością, głębokością i ceną. Trzeba także odtwarzać dźwięk ze szczegółowością i detalicznością na znacznie wyższym poziomie niż potrafi telewizor. Specjalnie ważne jest brzmienia w zakresie średnich i wysokich tonów, to znaczy dokładnie w tym zakresie w którym mieści się brzmienie ludzkiego głosu. Pozwoli to zwiększyć przejrzystość i zrozumiałość dialogu, czego brakuje większości produkowanych obecnie płaskich telewizorów.

Klipsch Reference R-10B konsekwentnie zajmuje się właśnie tym problemem. Technologia tworzenia głośników precyzyjnie odtwarzających rzeczywistość, poparta 68 letnim doświadczeniem w tej dziedzinie, pozwala być pewnym dramatycznego wzrostu precyzji i detaliczności odtwarzania. Opatentowana przez Klipsch’a tuba Tractrix® i ultra dokładne głośniki średniotonowe z polipropylenowymi membranami, pozwolą Ci usłyszeć wszystko, znacznie więcej niż wtedy gdy wykorzystujesz tylko słabe jakościowo i tanie głośniki telewizyjne.    

Klipsch R-10B oferuje potężną moc szczytową wynoszącą 250W,wielokrotnie więcej niż to co może zaoferować tor audio telewizora. Bardzo duża moc zapewnia odtwarzanie dźwięku z minimalnymi zniekształceniami i dużym zakresem dynamiki. Ścieżka dźwiękowa towarzysząca: filmowi, koncertowi czy grze komputerowej będzie odtworzona dokładnie tak jak wymyślił to sobie realizator dźwięku.
 

System składa się z soundbaru w którym pracują dwa dwudrożne komplety głośników oraz z aktywnego subwoofera. W jednostce szerokopasmowej pracują dwa polipropylenowe głośniki niskośredniotonowe z membranami o średnicy 7,5cm oraz tekstylne kopułki wysokotonowe o średnicy 1,9cm, które współpracują z tubą Tractrix® (90° x 90°). W aktywnym bezprzewodowym subwooferze pracuje solidny niskotonowiec z membraną o średnicy 20,3 cm. Obudowa wykonana jest z płyt MDF, a na jej tylnej ścince znajduje się szczelinowy bass-reflex i regulacja głośności. Subwoofer uruchamia się i łączy automatycznie (Bluetooth) z soundbarem natychmiast po jego uruchomieniu. Konfiguracja głośników 2.1 zapewnia reprodukcję dźwięku z detalicznością, muzykalnością i odpowiednim tąpnięciem basu, gdy będzie to potrzebne.

Soundbar Klipsch Reference R-10B może współpracować dzięki Bluetooth® z większością telefonów, tabletów czy laptopów. Dzięki technologii aptX™ odtwarzany strumień muzyki będzie miał bardzo wysoką jakością.
 
W urządzeniu odnajdziemy także dekoder Dolby® Digital, dzięki któremu soundbar będzie odtwarzał ścieżkę dźwiękową z telewizora z bardzo wysoką jakością, detalicznie i bardzo precyzyjnie. Do dyspozycji pozostaje także tryb przestrzenny 3D, który pozwoli Ci znaleźć się w samym centrum akcji.    
 
R-10B posiada: wejście cyfrowe optyczne i wejście analogowe RCA, uniwersalny pilot zdalnego sterowania. Soundbar może stać pod lub nad telewizorem albo może być zawieszony na ścianie.


Właściwości i dane techniczne Klipsch Reference R-10B
 
 

 • System: 2 drożny/ 2 kanałowy soundbar, 20,3 cm bezprzewodowy subwoofer
 • Pasmo przenoszenia: 27Hz-20kHz
   
 • Moc wzmacniaczy szczytowa: 250W
   
 • Głośniki wysokotonowe: 2 x 1,9 cm – tekstylna kopułka z Tractrix® 90° x 90°
   
 • Głośniki średniotonowe: 2 x 7,5 cm – membrana polipropylenowa
   
 • Subwoofer: 1 x 20,3cm – obudowa MDF, głośnik na bocznej ściance, szczelinowy bass-refelx na tylnej ścince
   
 • Wejścia: cyfrowe optyczne, analogowe RCA, Bluetooth z aptX®
   
 • Wymiary sounbara (S x W x G w cm): 101,6 x 7,1 x 10,5
   
 • Wymiary subwoofera (S x W x G w cm): 21 x 40,6 x 33,6
   
 • Waga: 3,2 kg
   
 • Waga subwoofera: 11,4 kg
   
 • Waga opakowania całości: 19,1 kg
   
 • Wykończenie: soundbar – czarny satynowy, subwoofer – szczotkowany czarny winyl, maskownica – perforowany metal
   
 • Dołączone akcesoria: przewód optyczny 1,5m, przewód zasilający, pilot zdalnego sterowania, para gumowych podkładek, szablon do wyznaczenia miejsc wkrętów przy montażu na ścianie. 

Data dodania produktu: 25 listopad 2014.
Galeria
Klipsch Reference R-10B
Kliknij aby powiększyć
Klipsch Reference R-10B
Kliknij aby powiększyć
Klipsch Reference R-10B
Kliknij aby powiększyć
Klipsch Reference R-10B
Kliknij aby powiększyć
Klipsch Reference R-10B
Kliknij aby powiększyć
Klipsch Reference R-10B
Kliknij aby powiększyć
Klipsch Reference R-10B
Kliknij aby powiększyć
Klipsch Reference R-10B
Kliknij aby powiększyć
Recenzje
Koszyk
...jest pusty
Powiadomienia
Informuj mnie o aktualizacjach Klipsch Reference R-10B
Powiedz znajomemu
 
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Recenzje
Napisz recenzję tego produktu!

 

Kontakt
Logistyka
MICHAŁ
3208610
tel.41 240-62-33

Reklamacje i dział techniczny
NORBERT
6803418
tel.41 240-62-33
mobile-692275999

Sprzedaż
PIOTREK
Tel: 530-900-006
mail: zamowienia@fotoaudio.pl

Doradca Klienta
KRZYSIEK
38434667
mail: pomoc@fotoaudio.pl
Strona główna | Promocje | Nowości | Regulamin | Szukaj | Kontakt | Sklepy internetowe OSI Go3.pl