Kategorie
Szukaj
Producenci


Nowości

Kosiarka Viking ME 235
Na małych powierzchniach zdecydowanie wygrywa nasza nowa ...zobacz więcej

Informacje

Sklepy internetowe OSI Go3.pl

 
Klipsch RF-63
[RF 63]
4999.00zł


Seria REFERENCE IV, jest dla firmy Klipsch Audio Technologies, produktem bardzo ważnym jeśli nie najważniejszym w całej ofercie. To w tej linii pojawiają się rozwiązania technologiczne, które z czasem upowszechniają się i trafiają do prostszych rozwiązań. Równocześnie, z zachowaniem wysokiej...
Seria REFERENCE IV, jest dla firmy Klipsch Audio Technologies, produktem bardzo ważnym jeśli nie najważniejszym w całej ofercie. To w tej linii pojawiają się rozwiązania technologiczne, które z czasem upowszechniają się i trafiają do prostszych rozwiązań. Równocześnie, z zachowaniem wysokiej innowacyjności, udało się producentowi utrzymać ceny produktów z tej serii, na bardzo interesującym poziomie. Aktualnie w ofercie Klipsch’a znajduje się już czwarta wersja linii REFERENCE. Wszystkie kolumny głośnikowe i aktywne subwoofery, wchodzące w skład serii, a jest ich w sumie aż 23, wykorzystują w głośnikach niskotonowych, niskośredniotonowych i średniotonowych, membrany wykonane z kompozytu „Cerametalic”, który dzięki charakterystycznemu kolorowi przypominającemu nieco barwę brudnego złota, jest łatwo rozpoznawalny. Materiał ten charakteryzuje się bardzo wysoką sztywnością przy małej masie, dzięki czemu dźwięk uzyskany za pomocą membran z niego wykonanych, jest bardzo szczegółowy, szybki, dynamiczny i pozbawiony podbarwień. Głośniki stosowane w serii REFERENCE IV, wyposażone są w solidne, często podwójne, układy magnetyczne, które umożliwiają uzyskanie gotowym konstrukcjom, wysokiej sprawności przetwarzania energii elektrycznej na akustyczną, sięgającej nawet 100dB/2.3V/1m (RF-83). Tak wysoka skuteczność oznacza, że do uzyskania w średniej wielkości pomieszczeniu (30-35 m2) ciśnienia akustycznego na poziomie 110dB – wielkość charakterystyczna dla systemów kina domowego z certyfikatem THX Ultra 2 – wystarczy do każdego głośnika wchodzącego w skład wielokanałowego systemu, składającego się z najbardziej skutecznych głośników z serii Klipsch REFERENCE IV, doprowadzić moc rzędu zaledwie 10-15W. Głośniki wysokotonowe stosowane w kolumnach serii REFERENCE IV, to lekkie tytanowe kopułki o średnicach 3.2cm i 2.54cm. Współpracują z nimi tuby wykładnicze Tractrix Horn, które charakteryzują się kwadratowymi wylotami i kontrolowanym kątem promieniowania wynoszącym 90° x 60° w poziomie i w pionie. Dzięki bardzo wysokiej wytrzymałości termicznej głośników wysokotonowych, które dodatkowo wspomagane są tubami Tractrix Horn, konstruktorzy Klipsch’a zdecydowali się na bardzo niskie częstotliwości podziału filtrów górnoprzepustowych, które w przypadku stosowania kopułek o średnicy 3.2cm, ustalono na poziomie zaledwie 1650 Hz. Jest to tym bardziej godne odnotowania, że moce nominalne kolumn, w których ustalono podział na tak niskich częstotliwościach, wynoszą nawet 250 watów, zaś moce szczytowe dochodzą do 1000W. Niska częstotliwość graniczna filtru głośnika wysokotonowego to przede wszystkim ułatwiona kontrola charakterystyk kierunkowych.

Głośnik podłogowy RF-63 Reference oferuje mistrzowską wydajność z wyjątkową kombinacją dźwięku i stylu. Ten głośnik zbudowany jest z wysokiej jakości materiałów i wąskiego wzoru, wydobywa najlepsze dźwięki z ulubionej muzyki i ulubionego filmu.

Dane techniczne :
- głośnik podłogowy w pikantnej cenie redcoon.com
- pasmo przenoszenia: 30Hz - 21kHz + / - 3dB
- skuteczność: 99 dB przy 2,83 V / 1 m
- nominalna impedancja: 8 omów
- częstotliwość zwrotnicy: 1700 Hz
- moc ciągła: 175 W (700 W - moc szczytowa)
- typ obudowy: Bass Reflex
- głośnik: system 2-drożny z 1,25 "(3,2 cm), wysokotonowy głośnik 90°x60° Tractrix Horn i trzy 6,5" (16,5 cm) niskotonowe. Sprzedawany tylko w parach!

Wymiary :
- 21,6 x 117,1 x 49,5 cm (szer. x wys. x głęb.)

Waga :
- 36,8 kg

Cena za pare

Data dodania produktu: 16 grudzień 2013.
Galeria
Klipsch RF-63
Kliknij aby powiększyć
Klipsch RF-63
Kliknij aby powiększyć
Klipsch RF-63
Kliknij aby powiększyć
Recenzje
Koszyk
...jest pusty
O producencie
KLIPSCH

Inne produkty
Powiadomienia
Informuj mnie o aktualizacjach Klipsch RF-63
Powiedz znajomemu
 
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Recenzje
Napisz recenzję tego produktu!

 

Kontakt
Logistyka
MICHAŁ
3208610
tel.41 240-62-33

Reklamacje i dział techniczny
NORBERT
6803418
tel.41 240-62-33
mobile-692275999

Sprzedaż
PIOTREK
Tel: 530-900-006
mail: zamowienia@fotoaudio.pl

Doradca Klienta
KRZYSIEK
38434667
mail: pomoc@fotoaudio.pl
Strona główna | Promocje | Nowości | Regulamin | Szukaj | Kontakt | Sklepy internetowe OSI Go3.pl