Kategorie
Szukaj
Producenci


Nowości

Kosiarka Viking ME 545
Mocny silnik elektryczny zapewniający dużą wydajność koszenia i ...zobacz więcej

Informacje

Sklepy internetowe OSI Go3.pl

 
SONOS PLAY 5 GW HORN
[SONOS PLAY 5]
1849.00zł


Odtwarzacz sieciowy Sonos Zone Player S5Sonos ZonePlayer S5 to system muzyczny typu wszystko-w-jednym oferujący znakomite brzmienie, nieograniczone zasoby muzyczne i niekończącą się radość – i to w każdym miejscu Twojego domu. Co więcej, możesz teraz sterować całą muzyką przy użyciu telefonu iPhone lub odtwarzacza iPod touch dzięki bezpłatnej aplikacji Sonos Controller przeznaczonej dla tych urządzeń. Miłośnicy muzyki mogą teraz odnaleźć i odtworzyć każdy utwór - z biblioteki iTunes lub z Internetu – i to w każdym pomieszczeniu swojego domu.

S5 posiada system głośnikowy wyposażony w 5 przetworników oferujący „duże” brzmienie wypełniające muzyką cały pokój. Sonos zaprojektował unikalną, w pełni cyfrową architekturę dźwiękową S5 dla zapewnienia precyzyjnej reprodukcji dźwięku. S5 posiada dwa przetworniki wysokotonowe, średniotonowe i wbudowany pojedynczy subwoofer. Każdy z tych przetworników jest indywidualnie zasilany przez dedykowany wzmacniacz cyfrowy, a jego charakterystyka jest zoptymalizowana tak, aby zapewnić wypełniający pomieszczenie dźwięk o gładkiej równowadze tonalnej i głębokim basie. Ustawienia wszystkich filtrów, sterowanie poziomem tonów niskich i wysokich, aktywna korekcja graficzna i korekcja przesunięcia czasowego – wszystkie te regulacje dokonywane są w pełni cyfrowo przez najnowocześniejsze układy DSP, a więc nie ma mowy o żadnych stratach jakości ani dynamiki dźwięku.

Po podłączeniu S5 do Internetu możesz słuchać znacznie większych zasobów muzycznych, niż przy użyciu stacji dokującej, która odtwarza tylko utwory z twojego iPoda. S5 oferuje natychmiastowy dostęp do świata muzyki obejmujący 25 tysięcy bezpłatnych internetowych stacji radiowych, audycji i podcastów, zaprogramowanych w pamięci urządzenia. Sonos współpracuje płynnie z najpopularniejszymi serwisami muzycznymi zapewniając dostęp do milionów piosenek i stacji z serwisów takich jak Last.fm, Napster i Deezer bez użycia komputera.

Instalacja Twojego S5 jest niezwykle łatwa – po prostu podłącz S5 do kontaktu. Nie jest wymagana fachowa wiedza techniczna ani doświadczenie w podłączaniu przewodów. Wszystko, czego potrzebujesz, żeby zacząć słuchać muzyki, to szybkie łącze internetowe i router. Jeden odtwarzacz ZonePlayer lub wzmacniacz sygnału ZoneBridge™ musi być podłączony do routera, a wszystkie pozostałe urządzenia Sonos będą działać bezprzewodowo. Następnie możesz dodać kolejne odtwarzacze S5 w innych pomieszczeniach, bez stosowania dodatkowych kabli.

Jeśli zechcesz sterować Twoim S5 - po prostu sięgnij do kieszeni po swój telefon iPhone lub odtwarzacz iPod touch. Darmowa aplikacja Sonos Controlled do telefonu iPhone (dostępna w sklepie internetowym iTunes App Store) pozwala na dostęp do utworów i stacji radiowych, wybieranie muzyki i sterownie głośnością w dowolnej liczbie pomieszczeń. A ponieważ iPhone steruje muzyką, ale nie jest jej źródłem, nadejście smsa lub rozmowa telefoniczna nie przerywa odtwarzania muzyki. Oznacza to również, że możesz trzymać swojego iPhone’a w kieszeni, a nie w stacji dokującej. W komplecie z S5 otrzymasz również bezpłatne oprogramowanie Sonos Controller do komputera Mac lub PC. Możesz także pozwolić innej osobie w Twoim domu na sterowanie systemem przy użyciu dedykowanego pilota Sonos Controller 200 (sprzedawany oddzielnie).

Data dodania produktu: 06 kwiecień 2012.
Galeria
SONOS PLAY 5 GW HORN
Kliknij aby powiększyć
SONOS PLAY 5 GW HORN
Kliknij aby powiększyć
SONOS PLAY 5 GW HORN
Kliknij aby powiększyć
SONOS PLAY 5 GW HORN
Kliknij aby powiększyć
SONOS PLAY 5 GW HORN
Kliknij aby powiększyć
Recenzje
Koszyk
...jest pusty
O producencie
Sonos

Inne produkty
Powiadomienia
Informuj mnie o aktualizacjach SONOS PLAY 5 GW HORN
Powiedz znajomemu
 
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Recenzje
Napisz recenzję tego produktu!

 

Kontakt
Logistyka
MICHAŁ
3208610
tel.41 240-62-33

Reklamacje i dział techniczny
NORBERT
6803418
tel.41 240-62-33
mobile-692275999

Sprzedaż
PIOTREK
Tel: 530-900-006
mail: zamowienia@fotoaudio.pl

Doradca Klienta
KRZYSIEK
38434667
mail: pomoc@fotoaudio.pl
Strona główna | Promocje | Nowości | Regulamin | Szukaj | Kontakt | Sklepy internetowe OSI Go3.pl