Kategorie
Szukaj
Producenci


Nowości

DENON SC-M40 Wiśnia Gw. 3 LATA HORN - RATY 0% - DOSTAWA GRATIS
  SC-M40 ...zobacz więcej

Informacje

Sklepy internetowe OSI Go3.pl

 
Yamaha YAS-107
[YAS-107]
999.00zł


Yamaha YAS-107

Ciesz się mocnym, wysokiej jakości dźwiękiem ze swojego telewizora - łatwo i szybko! YAS-107 kompatybilny jest z technologią DTS Virtual:X, zapewniającą ekscytujący dźwięk przestrzenny 3D z jednego urządzenia. Kompletnie wyposażony, m.in. w łączność Bluetooth, obsługę poprzez aplikację na smartfony, złącza HDMI i wiele innych, YAS-107 zwiększa do maksimum telewizyjną i muzyczną rozrywkę.  
•Wirtualny dźwięk przestrzenny 3D dzięki DTS Virtual:X
•HDMI z obsługą HDR Video, 4K/60P (4:4:4) oraz HDCP2.2
•Bezprzewodowe odtwarzanie muzyki za pomocą łączności Bluetooth
•Funkcja Clear Voice ułatwia słuchanie dialogów i narracji
•Prosta obsługa poprzez aplikację HT Controller
•Pięć trybów przestrzennych
•Wbudowane subwoofery
•Regulacja basu
•Smukła konstrukcja idealnie dopasowana do nowoczesnych telewizorów

Yamaha YAS-107Wirtualny dźwięk przestrzenny 3D dzięki DTS Virtual:X

Soundbar YAS-107 do odtworzenia wirtualnego dźwięku przestrzennego 3D wykorzystuje technologię DTS Virtual:X. Tworząc wirtualny kanał górny dostarcza ona niezwykle rzeczywiste i przestrzenne brzmienie. Dzięki temu użytkownicy mogą emocjonować się niesamowitymi efektami audio, niemal dosłownie przenosząc się do centrum akcji rozgrywającej się na ekranie telewizora. Ponadto specjalna funkcja „Up-mix” tworzy wirtualny kanał wysokości, co dodatkowo zwiększa wielowymiarowość efektów przestrzennych.

HDMI z obsługą HDR Video, 4K/60P (4:4:4) oraz HDCP2.2

YAS-107 wyposażony jest w wejście oraz wyjście HDMI obsługujące wideo 4K przy szybkości 60 klatek/s. Soundbar obsługuje także standard HDR (High Dynamic Range) Video, dzięki któremu zwiększa detaliczność w ciemnych i jasnych fragmentach odtwarzanego wideo, co przekłada się na wyższą jakość obrazu. Ponadto model ten zgodny jest z HDCP 2.2, cyfrową ochroną przed nieuprawnionym kopiowaniem, i wyposażony jest w funkcję kanału zwrotnego audio ARC (Audio Return Channel), która umożliwia przesyłanie i odbieranie sygnałów audio za pomocą jednego kabla HDMI. Obsługę urządzeń podłączanych za pośrednictwem przewodu HDMI ułatwia zgodność z technologią CEC.

Bezprzewodowe odtwarzanie muzyki za pomocą łączności Bluetooth

Soundbar YAS-107 to nie tylko emocjonujący dźwięk przestrzenny, lecz także możliwość bezprzewodowego odtwarzania muzyki ze smartfona. Urządzenie wyposażone jest w łączność Bluetooth i pozwala odtwarzać nagrania z aplikacji muzycznych, radia internetowego, YouTube i wielu innych. Ponadto model ten wykorzystuje funkcję Music Enhancer, która przywracając częstotliwości utracone podczas cyfrowej kompresji zwiększa jakość brzmienia skompresowanych plików.

Funkcja Clear Voice ułatwia słuchanie dialogów i narracji

Zadaniem Clear Voice jest zwiększenie wyrazistości dialogów i narracji. Ta specjalna funkcja uwypukla ludzki głos, zachowując na optymalnym poziomie całościową jakość brzmienia. Dzięki temu filmy, programy telewizyjne, komentarze i wiadomości są wyraźniejsze i lepiej słyszalne.

Yamaha YAS-107

Prosta obsługa poprzez aplikację HT Controller

YAS-107 kompatybilny jest z bezpłatną aplikacją (HT Controller) dla urządzeń z iOS i Androidem. Przejrzyste i łatwe w obsłudze menu wykorzystuje ikony, aby umożliwić bezproblemowe użytkowanie, wliczając włączanie i wyłączanie zasilania w trakcie przeglądania ekranu twojego smartfona lub tabletu. HT Controller zapewnia również dostęp do różnych ustawień dźwięku. Alternatywą dla aplikacji jest dołączony do soundbara pilot zdalnego sterowania. Dostęp do różnorodnych funkcji zapewniają także dotykowe przyciski na samym urządzeniu.

Pięć trybów przestrzennych

Projektanci wzbogacili soundbar YAS-107 o specjalny układ, który zapewnia pięć trybów dźwięku przestrzennego. Użytkownik może wybrać dowolny z nich – Muzyka, Program TV, Film, Sport lub Gry – aby najlepiej dopasować akustykę brzmienia do aktualnie oglądanego materiału wideo.

Wbudowane subwoofery

YAS-107 wykorzystuje dwa wbudowane subwoofery (75 mm) oraz port bass-reflex. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik może cieszyć się mocnym i głębokim brzmieniem muzyki i filmowych efektów specjalnych bez potrzeby instalowania dodatkowego głośnika. Aby zapewnić doskonałą równowagę dźwięku i szeroki zakres odtwarzanych częstotliwości urządzenie wyposażone jest w dwa wzmacniacze – jeden zasila wbudowane subwoofery, drugi obsługuje głośniki niskotonowe/wysokotonowe. Wymagający użytkownicy, którzy oczekują spektakularnego brzmienia basu mogą za pomocą wyjścia dla subwoofera podłączyć zewnętrzny głośnik subniskotonowy. 

Regulacja basu

Niskie częstotliwości przenikają przez ściany łatwiej niż średnie i wysokie tony. Z tego względu mogą one zakłócać spokój innym domownikom. Za pomocą tej praktycznej funkcji użytkownik może niezależnie regulować poziom głośności basu – wszystko za pomocą pilota zdalnego sterowania lub specjalnej aplikacji.

 Smukła konstrukcja idealnie dopasowana do nowoczesnych telewizorów

YAS-107 wyróżnia się smukłą, nowoczesną konstrukcją, idealnie dopasowaną do nowoczesnych telewizorów. Niska obudowa urządzenia eliminuje ryzyko przysłaniania ekranu, a dołączone elementy umożliwiają zawieszenie soundbara na ścianie.

Data dodania produktu: 13 październik 2017.
Galeria
Yamaha YAS-107
Kliknij aby powiększyć
Yamaha YAS-107
Kliknij aby powiększyć
Yamaha YAS-107
Kliknij aby powiększyć
Yamaha YAS-107
Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć
Yamaha YAS-107
Kliknij aby powiększyć
Yamaha YAS-107
Kliknij aby powiększyć
Recenzje
Koszyk
...jest pusty
O producencie
Yamaha

Inne produkty
Powiadomienia
Informuj mnie o aktualizacjach Yamaha YAS-107
Powiedz znajomemu
 
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Recenzje
Napisz recenzję tego produktu!

 

Kontakt
Logistyka
MICHAŁ
3208610
tel.41 240-62-33

Reklamacje i dział techniczny
NORBERT
6803418
tel.41 240-62-33
mobile-692275999

Sprzedaż
PIOTREK
Tel: 530-900-006
mail: zamowienia@fotoaudio.pl

Doradca Klienta
KRZYSIEK
38434667
mail: pomoc@fotoaudio.pl
Strona główna | Promocje | Nowości | Regulamin | Szukaj | Kontakt | Sklepy internetowe OSI Go3.pl