Kategorie
Szukaj
Producenci


Nowości

Kosiarka Viking ME 235
Na małych powierzchniach zdecydowanie wygrywa nasza nowa ...zobacz więcej

Informacje

Sklepy internetowe OSI Go3.pl

 
Yamaha YHT 2940 5.1
[YHT 2940]
2199.00zł


Yamaha YHT-2940
Zestaw kina domowego Yamaha YHT-2940 składa się amplitunera HTR-3071 i kompletu kolumn głośnikowych 5.1 z subwooferem NS-P20. HTR-3071 to dobrze wyposażona i doskonale brzmiąca jednostka. Posiada ona również nowoczesną sekcję video. 5 kanałowy zestaw głośników NS-P20 składa się z 4 kolumn surround, kolumny centralnej, oraz aktywnego subwoofera.
 
Yamaha HTR-3071
Amplituner kina domowego Yamaha HTR-3071 z dwukierunkowym Bluetooth i skalowaniem obrazu do 4K

Yamaha HTR-3071 to wszechstronny amplituner kina domowego, który zapewni Ci obsługę najnowszych technologii dźwięku i obrazu: wbudowany dwukierunkowy Bluetooth pozwoli nie tylko odtworzyć ale i wysłać muzykę z amplitunera do innych urządzeń, skalowanie obrazu do rozdzielczości 4K oraz pełna obsługa formatu 4K Ultra HD (z HDR10 i Dolby Vision) umożliwi odtwarzanie najnowszych filmów, a tryb Direct pozwoli słuchać muzyki w najlepszej jakości, bez niepotrzebnych „polepszaczy”. Dodatkowo HTR-3071 wyposażono m.in. w port USB na przednim panelu, system automatycznej kalibracji głośników YPAO™ czy aż 17 programów dźwięku przestrzennego DSP. Warto wspomnieć również o wzmacniaczu dostarczającym moc 100 W na kanał, który z łatwością może wysterować głośniki o niskiej impedancji.

5-kanałowy dźwięk przestrzenny 100 W na kanał (6 Ω, 1 kHz, 0,9% THD, 1 kanał sterowany)
Bluetooth® – odtwarzaj bezprzewodowo muzykę ze swojego smartfona lub tabletu
Bluetooth® Output do wygodnego strumieniowania muzyki do innych urządzeń Bluetooth
HDMI® (4 wej. / 1 wyj.) z pełną obsługą 4K Ultra HD z 4K60p (4:4:4), HDCP2.2, HDR Video wliczając Dolby Vision i przepustowością BT.2020
Skalowanie wideo do 4K z wejścia HDMI®
HDMI® z eARC (Audio Return Channel) oraz funkcje SCENE i HDMI CEC dla łatwiejszej obsługi kilku urządzeń jednocześnie
Cyfrowy port USB na przednim panelu do podłączenia pamięci USB
YPAO™ – optymalizacja dźwięku umożliwiająca automatyczne skonfigurowanie głośników
17 programów dźwięku przestrzennego DSP z możliwością regulacji
Virtual CINEMA FRONT zapewnia rzeczywisty dźwięk przestrzenny z pięciu głośników ustawionych z przodu
Tryb ECO obniżający zużycie energii o 20% 
 
Bluetooth® - odtwarzaj bezprzewodowo muzykę ze swojego smartfona lub tabletu

HTR-3071 dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth® umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie nagrań wprost ze smartfona lub innego źródła dźwięku obsługującego Bluetooth. Z myślą o bezprzewodowym strumieniowaniu muzyki projektanci zoptymalizowali autorski układ Compressed Music Enhancer. Teraz można cieszyć się maksymalną naturalnością brzmienia nawet podczas bezprzewodowego odtwarzania.

Bluetooth Output do wygodnego strumieniowania muzyki do innych urządzeń Bluetooth

Funkcja Bluetooth Output to nowa funkcjonalność, która znacząco rozszerza możliwość słuchania muzyki. Dzięki niej amplituner HTR-3071 potrafi przesyłać dźwięk wprost do bezprzewodowych słuchawek lub głośnika Bluetooth dowolnego producenta.

HDMI® (4 wej. / 1 wyj.) z pełną obsługą 4K Ultra HD z 4K60p (4:4:4), HDCP2.2, HDR Video wliczając Dolby Vision i przepustowością BT.2020

HTR-3071 w pełni obsługuje najnowsze standardy HDMI. Przepustowość wideo 4K60p pozwala cieszyć się najwyższą jakością wideo HD. Ponadto amplituner AV kompatybilny jest z HDCP 2.2, standardem ochrony praw autorskich. Rozwiązanie to wymagane jest w przypadku odtwarzania wideo 4K. HTR-3071 obsługuje także HDR (High Dynamic Range) Video, w tym najnowszy standard Dolby Vision. Specjalny układ poprawia jakość obrazu dzięki zwiększeniu szczegółowości w ciemnych i jasnych fragmentach obrazu. Dodatkowo urządzenie dzięki przepustowości BT.2020 obsługuje szerszą gamę koloru. Ogromnym udogodnieniem wprowadzonym w modelu HTR-3071 jest funkcja skalowania do 4K materiałów wideo przesyłanych za pośrednictwem HDMI®. Pozwala ona wykorzystać możliwości drzemiące w najnowocześniejszych telewizorach.

Skalowanie wideo do 4K video z wejścia HDMI®

Model HTR-3071 umożliwia przeskalowanie do rozdzielczości 4K wideo dostarczanego poprzez złącze HDMI®. Dzięki temu rozwiązaniu można cieszyć się perfekcyjną jakością obrazu na telewizorze 4K, bez potrzeby wymiany całej kolekcji filmów nagranych w rozdzielczości 1080p.


Kanał zwrotny audio (ARC) oraz funkcje SCENE i HDMI CEC dla łatwiejszej obsługi kilku urządzeń jednocześnie

Wykorzystując złącze HDMI z kanałem zwrotnym audio można w prosty sposób połączyć HTR-3071 z telewizorem (o ile ten wyposażony jest w ARC) i sprawić, że dźwięk automatycznie „wróci” do amplitunera. Rozwiązanie to eliminuje konieczność łączenia tych dwóch urządzeń dodatkowym kablem audio.

Listę praktycznych rozwiązań rozszerzają przyciski SCENE. Ich naciśnięcie włącza zasilanie amplitunera AV i aktywuje wejście źródłowe oraz tryb DSP. Użytkownik może wstępnie powiązać przyciski z różnymi źródłami. Wystarczy wybrać żądane źródło oraz tryb DSP, a następnie przytrzymać wciśnięty przycisk SCENE przez ponad trzy sekundy. Po zakończeniu tej procedury naciśnięcie przycisku automatycznie włączy dane źródło i przywoła zapisane parametry dźwięku, co znacznie ułatwia korzystanie z amplitunera. Kolejnym udogodnieniem w przypadku HDMI jest funkcjonalność CEC. Kiedy urządzenie zostanie podłączone do telewizora kompatybilnego z CEC, włączy się i wyłączy razem z telewizorem, a ty będziesz mógł używać pilota do telewizora do kontrolowania głośności. CEC można wykorzystać także w przypadku innych komponentów. Za pomocą pilota zdalnego sterowania do amplitunera można m.in. sterować odtwarzaniem, np. przeskakiwać do następnej/poprzedniej ścieżki lub zatrzymywać odtwarzanie.

* Wszystkie podłączone urządzenia muszą być kompatybilne z HDMI CEC. Nie wszystkie kompatybilne z CEC odtwarzacze i telewizory będą działały.

Cyfrowy port USB na przednim panelu do podłączenia pamięci USB

Aby ułatwić współpracę amplitunera z przenośnymi źródłami dźwięku, projektanci wzbogacili HTR-3071 o port USB. Umieszczony na przednim panelu, pozwala podłączyć zewnętrzny dysk lub pamięć USB. Teraz z łatwością odtworzysz zapisaną na nich muzykę.

YPAO™ – optymalizacja dźwięku umożliwiająca automatyczne skonfigurowanie głośników

YPAO™ pozwala dopasować dźwięk do warunków panujących w pokoju odsłuchowym. Specjalny układ elektroniczny analizuje akustykę pomieszczenia i w kilka minut automatycznie optymalizuje różne parametry audio tak, aby uzyskać optymalne brzmienie. To zupełnie tak, jakby twój system kalibrował specjalista.

17 programów DSP z możliwością regulacji

Amplituner AV HTR-3071 wzbogacony jest o programy dźwięku. Wykorzystując autorską technologię DSP, pozwalają one stworzyć w pomieszczeniu pole dźwięku odzwierciedlające oryginalną akustykę znanych pomieszczeń, np. rzeczywistą atmosferę sali kinowej lub koncertowej. Skorzystaj z aplikacji AV Controller, aby szybko i łatwo dopasować parametry DSP do własnych oczekiwań i w zależności od gatunku muzyki/filmu lub nastroju jaki chcesz uzyskać.

Virtual CINEMA FRONT zapewnia rzeczywisty dźwięk przestrzenny z pięciu głośników ustawionych z przodu

Nawet wtedy, gdy nie ma możliwości zainstalowania głośników efektowych z tyłu miejsca odsłuchowego, można czerpać radość z wirtualnego 5-kanałowego dźwięku przestrzennego o wyższej jakości i rozdzielczości. Dzięki możliwości zainstalowania głośników efektowych z przodu, użytkownik zyskuje większą elastyczność podczas rozstawiania głośników w pokoju.

Tryb ECO obniżający zużycie energii o 20%*

Nowy tryb ECO Yamahy redukuje zużycie energii o ok. 20%. Można włączyć go z poziomu menu GUI.

* W porównaniu ze zużyciem energii, kiedy tryb ECO jest wyłączony (pomiar Yamahy).

Yamaha NS-P20
Zestaw głośników NS-P20 Yamaha idealnie skompletuje instalację kina domowego. 
 
 Zestaw głośników 5.1 NSP20 składa się z 4 głośników satelitarnych o mocy maksymalnie 80W, głośnika centralnego o mocy 100 W oraz subwoofera o mocy 100W.

Subwoofer tego zestawu jest wyposażony w nowoczesną technologię Yamaha Advanced YST, która poprawia jakość całego dźwięku.

Głośniki NS-P20 Yamaha idealnie wkomponują się do każdego wnętrza.
 

Data dodania produktu: 07 listopad 2017.
Galeria
Yamaha YHT 2940 5.1
Kliknij aby powiększyć
Yamaha YHT 2940 5.1
Kliknij aby powiększyć
Yamaha YHT 2940 5.1
Kliknij aby powiększyć
Recenzje
Koszyk
...jest pusty
O producencie
Yamaha

Inne produkty
Powiadomienia
Informuj mnie o aktualizacjach Yamaha YHT 2940 5.1
Powiedz znajomemu
 
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Recenzje
Napisz recenzję tego produktu!

 

Kontakt
Logistyka
MICHAŁ
3208610
tel.41 240-62-33

Reklamacje i dział techniczny
NORBERT
6803418
tel.41 240-62-33
mobile-692275999

Sprzedaż
PIOTREK
Tel: 530-900-006
mail: zamowienia@fotoaudio.pl

Doradca Klienta
KRZYSIEK
38434667
mail: pomoc@fotoaudio.pl
Strona główna | Promocje | Nowości | Regulamin | Szukaj | Kontakt | Sklepy internetowe OSI Go3.pl